Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Frigidaire yetkili servisi olarak, beyaz eşya ve klima yetkili servis hizmetine 01.01.1995 yılında başladık.Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren kendine dürüstlüğü ve siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Firmamız 10.03.1998 tarihinden itibaren T.S.E kriterlerine uygun olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir.FRIGIDAIRE,WHITE-WESTINGHOUSE,GIBSON,KELVINATOR  markaları YETKİLİ SERVİS hizmeti verdiğimiz,saygın firmalar arasındadır.

Frigidaireyetkili servisi,white-westinghouse,westinghouse,Frigidaire,Gibson,Kelvinator markalarına genel bir servis hizmeti vermektedir.Yani Frigidaire,white-westinghouse,westinghouse,gibson ve kelvinator markalarının bütün ürünlerine tamir,bakım ve montaj hizmeti vermektedir.

Firmamız,Frigidaire markasına yetkili servis hizmeti veren ilk firmalardan biridir.Günümüzdeki yetkili servisler içerisinde en eski frigidaire yetkili servisi olarak hizmetine devam etmektedir.

Firmamız;siz değerli White-westinghouse,Frigidaire,Gibson,Kelvinator kullanıcılarının teveccühü sayesinde hizmetine,sizlerden aldığı güçle,emin adımlarla devam etmektedir.

HEDEFİMİZ;

Frigidaire,White-westinghouse,Gibson,Kelvinator yetlili servis hizmetine başladığımız ilk günden itibaren,geride bıraktığımız 24 yıllık süre içerisinde, bugünden daha kaliteli satış ve servis hizmeti sunmak, kendi bünyesinde oto kontrolünü yapmak ve teknolojiyi yakından takip etmeye devam etmektir.Ülkemizin zaman,zaman yaşadığı ekonomik sorunlara rağmen,koşulsuz müşteri mutluluğunu benimseyerek,belirlediği hizmet kalitesinden asla ödün vermeden satış ve servis hizmeti sunmaya devam etmektir.

HİZMETLERİMİZ;

Frigidaire,White-westinghouse,Gibson,Kelvinator buzdolabı,klima,çamaşır makinası,bulaşık makinası,çöp öğütücü,fırın tamiri,bakımı ve montajı.

Tecrübeli,dinamik ve konusunda uzman kadromuzla, Haftanın 6 Günü saat 8:00-20:30` arası hizmet vermekteyiz.

Pazar günleri ''acil durumlar için'' 10.00-17.00 saatleri arası hizmet vermekteyiz.

Mobil telefonlardan 24 saat ulaşabilirsiniz.Frigidaire,White-westinghouse,Gibson,Kelvinator orijinal yedek parça ve yerinde onarım imkanı.

Servisimiz tarafından onarımı yapılan Frigidaire,White-westinghouse,Gibson,Kelvinator marka cihazlar, 1 yıllık yedek parça ve işçilik garantisi altındadır.Buzdolabı ve klima kompresör değişimlerinde 2 yıllık garanti uygulanmaktadır.

Başta ANADOLU yakası Ataşehir olmak üzere İSTANBUL’un tüm ilçe ve semtlerine servis hizmetimiz vardır.

İstanbul dışına Frigidaire,White-Westinghouse,Gibson,Kelvinator orjinal yedek parça gönderimi

0216 572 44 77 - 0532 500 95 54

Top