Frigidaire Orjinal Yedek Parça

FRIGIDAIRE ORJİNAL YEDEK PARÇA

Sayın müşterimiz;

Frigidaire,white-westinghouse,gibson,kelvinator markalarına ait orjinal yedek parça kullanarak,cihazlarınızın bakımlarını ve onarımlarını yapmaktayız.Frigidaire,white-westinghouse,Gibson ve Kelvinator ürüne ait orijinal ve hakiki bir yedek parça,yan sanayi üretimi olan parçalara göre daha uzun ömürlü ve daha kalitelidir.

Frigidaire,white westinghouse,gibson ve kelvinator markalı Cihazlarınızı uzun yllar güvenli kullanmak için,mutlaka orjinal yedek parça temin ediniz.İrtibata geçmiş olduğunuz Frigidaire ,white-westinghouse Yetkili Servisine,kullanılan yedek parçanın,orijinal yedek parça olup,olmadığını Mutlaka sorunuz.

Buzdolabı,çamaşır makinası,bulaşık makinası,klima,fırın,çöp öğütücü orjinal yedek parçalarını servisimizden alabilirsiniz.

Firmamız değiştirmiş olduğu Frigidaire,white-westinghouse orijinal yedek parçalara 1 yıl Garanti vermektedir.Frigidaire ,white-westinghouse,Gibson,Kelvinator buzdolabı ve klima kompresörü değişimlerinde 2 yıl Garanti vermektedir.Frigidaire yetkili servisi,westinghouse yetkili servisi,gibson yetkili servisi,kelvinator yetkili servisi servis ihtiyacı duyduğunuzda daima hizmetinizdedir.

Frigidaire orjinal yedek parça,white westinghouse orjinal yedek parça,gibson orjinal yedek parça,kelvinator orjinal yedek parça...

ORJİNAL YEDEK PARÇA KULLANIN,CİHAZINIZIN ÖMRÜNÜ UZATIN.

 Frigidaire orjinal yedek parça temini için 0216 572 44 77 ve 0532 500 95 54 numaralı telefonları arayabilrsiniz.
Top