Frigidaire Klima Tamiri

FRIGIDAIRE KLİMA BAKIMI VE TAMİRİ

Klimaların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenme ve tahribatlar klimaların performansının düşmesine neden olur. Ayrıca klimanın içerisindeki soğutucu gazın basıncının kontrol edilmesi gerekir. Bu nedenle klima cihazlarına yılda iki kez klima bakımı yapılması son derece önemlidir.

 Bakımı yapılmayan klimaların verimi düşer ve enerji sarfiyatı artar.

 Periyodik Bakım:

Firmamız;Uzman kadrosuyla,Frigidaire ve white westinghouse marka klimalarınıza,yetkili Servis olarak hizmet vermektedir.Klima bakımı, Klima montajı, Klima Sökme ve Takma, KLİMA ARIZASI, Klima Yer Değişimi, Klima Satışı,orijinal yedek parça satışı, teknik destek, Bakım, onarımlarını yapmaktayız.

Peki;Frigidaire ve white westinghouse klima bakımı ne zaman yapılmalı ve kimlere yaptırılmalıdır? Pek çok kişi klima bakımlarını önemsemiyor olsa da aslında klimaların daha sağlıklı şekilde kullanılabilmesi bakımında bakım zamanına ve bakım yapacak kişilere dikkat etmek gerekmektedir.

Frigidaire ve white westinghouse Klima bakımları,mutlaka frigidaire yetkili servisi tarafından yapılmalıdır. Bu bakımlar sırasında frigidaire ve white westinghouse klimanızın tüm değerleri kontrol edilmekte ve iç ünite temizliği yapılmaktadır.Klima bakımlarının ne zaman yapılacağı çok önemlidir. Kışın ortasında ya da yazın ortasında bakım yaptırmanızın herhangi bir faydasını görebilmeniz mümkün olmayacağı gibi bakım sırasında cihazınızın kullanılamaması da sorun yaratacaktır.

Bu yüzden klima bakımı ne zaman yapılmalı dediğinizde en uygun zamanın evdeki klimalar için yılda iki defa olmak üzere özellikle kış ve yaz mevsimleri başlamadan evvel yapılmalıdır. Çünkü bu mevsimlerde kullanım artacaktır ve sorunsuz bir şekilde çalışması için kullanım öncesi bakımdan geçirilmesi gerekmektedir.

Frigidaire yetkili servisi müşteri hizmetleri telefon numaramız 0216 572 44 77 ve 0532 500 95 54 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 
Top