Frigidaire Çöp Öğütücü Tamiri

FRIGIDAIRE ÇÖP ÖĞÜTÜCÜ

Frigidaire Çöp öğütücü nedir,nerede ve nasıl kullanılır?

 Bilindiği gibi Çöp Öğütücünün Anavatanı Abd dir.Dünya genelinde ve ülkemizde Çöp öğütücü denildiği zaman  ilk akla gelen markalar,Frigidaire,White-westinghouse,Tetminator ve titan marka çöp öğütücülerdir.

Frigidaire çöp öğütücü,white westinghouse çöp öğütücü,Terminator çöp öğütücü ve Titan marka çöp öğütücüler Abd halkının büyük bir kısmının ihtiyacını karşılamaktadır.Abd de bir çok eyalette çöp öğütücü olmayan evlere oturum izni verilmemektedir.

 Frigidaire,white-westinghouse,Terminator ve Titan çöp Öğütücülerin görevi mutfakta  yemek öncesi ve yemek sonrası ortaya çıkan,sebze meyve et ve balık artıkları gibi evsel atıkları öğüterek toz şekline getirip,su ile beraber kanalizasyona göndermektir.Mutfakta çıkan sebze meyve et ve balık artıkları çöpün % 50 kısmını oluşturmaktadır. Çöp öğütücü kullanılan mutfaklarda bekleyen çöp olmadığı için sinek,böcek ve kötü bir koku asla olmaz.

Orjinal usa markalı çöp öğütücü satışımız devam etmektedir.

Frigidaire çöp öğütücü,white-westinghouse çöp öğütücü,Terminator çöp öğütücü,Titan çöp öğütücü ve Elleci Çöp öğütücü siparişi vermek için servisimizi arayabilirsiniz.

Frigidaire yetkili servisi 0216 572 44 77 - 0532 500 95 54

Top