Frigidaire Çöp Öğütücü Boğaz Lastiği

Sayın müşterimiz;

Resimde görmüş olduğunuz bu parça White-westinghouse,Frigidaire,Gibson,Titan ve Elleci çöp öğütücülerin boğaz kısmına takılır.Üzerinde bulunan plastik püsküller sayesinde içeri doğru açılarak çöpün cihaz içine gitmesini kolaylaştırır ve ayrıca Dışarı doğru açılmayarak cihazın içinde bulunan çöplerin cihaz çalışırken dışarı çıkmasını aynı zamanda suyun dışarı sıçramasını önler.

Size özellikle şunu bir kez daha hatırlatmak isteriz.Evyeye sıcak su dökerken,koruyucu lastiği muhakkak çıkartınız.

Parçayı çıkarmanız,bu parçanın ömrünü uzatacaktır.Bu yedek parça tamamen orjinaldir.Distirbütör firmanın A.B.D.den ithal ettiği orjinal bir üründür.

Bu yedek parçayı satın alırken orjinal olup olmadığını mutlaka sorunuz.Piyasada,orjinal diye satılan kalitesiz ürünler bulunmaktadır ve neredeyse orjinal ürün ile fiyatları aynıdır.Bu ürünler çok çabuk deforme olarak yumuşamaktadır.Deforme olup yumuşayan bu lastik çöp öğütücünüzün içine düşerek cihazınıza zarar vermektedir.Yan sanayi yedek parça kullanmamanızı tavsiye ederiz.Yan sanayi bir ürünle orijinalini ayırmak çok basittir.

1)Yan sanayi ürünlerin üst kısmında üç adet çıkıntı olmaktadır.Orijinalin de ise bu yoktur

2)Yan sanayi bir ürün yumuşaktır ve esnemez esnek olmadığı için zamanla kırılacaktır.Çok çabuk deforme olacaktır.

Orijinal yedek parça resimde gösterilmiştir

Orjinal Frigidaire çöp öğütücü sıçratma lastiği temini için 0216 572 44 77 ve 0532 532 500 95 54 frigidaire müşteri hizmetleri numaralarımızı arayabilirsiniz.

Top