Frigidaire Buzdolabı Tamiri

FRIGIDAIRE BUZDOLABI TAMİRİ

Teknoloji ve tasarımı ürünlerinde buluşturan white westinghouse,frigidaire, kelvinator markası, her geçen gün yeni ürettiği buzdolabı ve soğutucular ile kurulduğu ilk gibson ve günden beri sektöre damgasını vurmuştur.

Her gün yeni çıkan beyaz eşya modelleri, teknolojiyi daha iyi kullanarak daha dayanıklı ve daha fazla özelliğe sahip modellerle piyasaya çıkıyor. Özellikle buzdolabı konusunda kullanıcıların ilk beklentisi uzun yıllar sıkıntısız kullanmaktır.white westinghouse,frigidaire,gibson ve kelvinator bunu göz önünde bulundurarak her ayrıntıyı düşünüp, uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünler yapmaya özen göstermektedir. Ancak her marka buzdolabında olduğu gibi Frigidaire,white westinghouse,gibson ve kelvinator marka buzdolabı ve soğutucularda da arızalar olmaktadır.

Genel olarak her buzdolabında, yıllar içerisinde kullanıcı hatası veya parça bozulması sebebiyle bazı arızalar gerçekleşmektedir. Uzun ömürlü kullanım isteyen kullanıcılar, her cihazda olduğu gibi gerekli temizlik ve bakımları yapmalıdır.Frigidaire ve White westinghouse Yetkili servislere başvurulan sorunlar genelde ortaktır.Frigidaire,White westinghose,Gibson ve Kelvianator buzdolabı arızalarını genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz;

-Termostat ayarları konusunda kullanıcı sıkıntı yaşayabilir.Termostat ayarlarının düzgün olmaması white westinghouse,frigidaire ve gibson buzdolabında fazla soğutma veya yetersiz soğutmaya neden olabilir.Bu tür bir sorunda,Yetkili servisimizden telefonla bilgi almak yeterli olmaktadır.

-Kompresör bozulabilir. Yılar içerisinde kompesörün içerisindeki sübap ve pistonların aşınması sonucunda kompresör bozulabilir.Kompresör içerisindeki bakır sargılar kavrulup yanmış olabilir.Teknik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

 -Buzdolabından ses geliyor olabilir.(ayak ayarları normalse,vibrasyon sesi olabilir)

-Buzdolabı su sızdırıyor olabilir.

-Kapı lastikleri bozulmuş, kapıları kapanmıyor olabilir.

 -No frost özellikli bir buzdolabında defrost işlemi olmazsa buz birikebilir.

 ÖNEMLİ NOT:Yukarıda yazan bilgiler genel bilgilerdir.Tüketici olarak,Frigidaire,white westinghouse,gibson ve kelvinator buzdolabı veya soğutucunuzu kendiniz tamir etmeye çalışmayınız.

Mutlaka,0216 572 44 77 ve 0532 500 95 54 müşteri hizmetleri numaramızı arayarak bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca www.frigidaireyetkiliservis.com web sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Top